gaz-system

Browse By

Finał SYSTEMU ŻYCIA

28 Listopada w kinie Cinema3D, odbył się miejski finał projektu edukacyjnego System Życia realizowanego wspólnie w naszym mieście z firmą Gaz System.

W rywalizacji o miano „Mistrza Mistrzów” – w udzielaniu pierwszej pomocy udział wzięło 36 uczniów, którzy w ostatnich miesiącach, podczas szkoleń w szkołach, które przeprowadziło WOPR wykazali się największą skutecznością w uciskaniu klatki piersiowej. Szkoły Podstawowe Nr 1, 2, 3, 6, 9 oraz Szkoły Gimnazjalne Nr 1, 2, 3, 4. W rezultacie w rywalizacji drużynowej w kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 6, następnie Szkoła Podstawowa 1 i kolejno SP2, SP9 oraz SP4.

W rywalizacji szkół gimnazjalnych na pierwszym miejscu uplasowało się gimnazjum Publiczne Nr 3 i kolejno GP1, GP2 oraz GP4. W rywalizacji indywidualnej w kategorii szkół podstawowych i miejsce I zajął Adrian Ziemliński z wynikiem 94%, miejsce II Michał Marynowski – 79% oraz miejsce III Maja Schedler z wynikiem 74%. W kategorii szkół gimnazjalnych w rywalizacji indywidualnej i miejsce I otrzymał Nikodem Andrysiak 98% skuteczności (serce 97%), miejsce II zajął Adam Gawroński 96% skuteczności, a miejsce III Justyna Gubarewicz 95% skuteczności.

Tytuł „Mistrza mistrzów” w kategorii OPEN zajął Nikodem Marszałek ze skutecznością 98% (serce 98%). Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniała rywalizację podczas finału.